Výsledky NN URBAN CITY RACE 2018

DOSPELÍ:
Výsledky po kategóriách

Výsledky štafiet

Výsledky tímy

DETI: 

Dievčatá A kategória
čas Štartové číslo Meno a priezvisko Rok narodenia
2:15 658 Gregorovičová Nina 2008
2:29 613 Orsovicsová Lea 2010
2:30 683 Baranová Lara 2009
2:31 653 Vilímová Mia 2009
2:31 655 Dubajová Sofia 2009
2:31 692 Guttmanová Johanna 2009
2:32 709 Kačmarčíková Romana 2009
2:33 654 Vilímová Isabella 2010
2:33 661 Čellárová Nina 2009
2:33 676 Masaríková Galina 2009
2:34 693 Guttmanová Liliana 2008
2:35 615 Mrkvová Sarah 2008
2:36 648 Chrenová Miriam 2008
2:39 633 Richterová Lea Carmen 2010
2:54 668 Slapníková Lenka 2009
2:58 718 Skovajsa Zoya 2012
3:03 712 Jungová Veronika 2011
3:11 657 Gondzurová Ema 2011
3:19 606 Laková Laura 2010
3:19 666 Raková Nina 2012
3:20 705 Remiášová Linda 2010
3:23 690 Zacharová Lívia 2010
3:26 607 Laková Timea 2013
3:26 650 Ňuňuková Klárka 2013
3:32 622 Fornadeľová Ninka 2012
3:44 696 Kovešová Sofia 2011
3:54 708 Kačmarčíková Zorana 2011
4:05 694 Doková Zoey 2012
4:26 639 Slobodová Lilly 2013
5:06 641 Janeková Rebecca 2012
Chlapci A kategória
čas Štartové číslo Meno a priezvisko Rok narodenia
2:14 689 Tešovič Oliver 2009
2:23 636 Hinterschuster Matej 2013
2:33 698 Prepik Alex 2010
2:34 645 Hricko Jozef 2008
2:34 672 Masný Miško 2011
2:34 691 Zachar Peter 2008
2:35 697 Bačka Sebastián 2010
2:35 632 Copák Jakub 2008
2:37 646 Vanek Max 2009
2:37 620 Fekete Marek 2008
2:37 630 Husár Marek 2009
2:38 669 Kaššovic Kristián 2010
2:39 670 Černák Filip 2010
2:39 719 Dováľ Ján 2007
2:40 608 Slovák Patrik 2010
2:41 706 Halgaš Luboš 2009
2:43 656 Gondzur Adam 2009
2:48 680 Jonaštík Šimon 2011
2:49 711 Ondrušek Matúš 2009
2:51 605 Forgáč Boris 2011
2:51 623 Orszagh Jakub 2010
2:53 604 Daráš Adamko 2011
2:54 649 Chren Tobiáš 2011
2:55 720 Dová Juraj 2010
2:55 673 Slovák Tomáš 2010
2:55 721 Sasvari Richard 2011
2:57 619 Žitňanský Alex 2012
2:57 618 Žitňanský Filip 2010
2:59 643 Vanečko Jakub 2010
3:04 644 Vanečko Lukáš 2008
3:07 601 Nemec Michal 2010
3:10 629 Frimmel Dominik 2012
3:14 640 Sloboda Nathaniel 2010
3:16 674 Slovák Lukáš 2012
3:22 667 Klavdianos Iason 2011
3:42 609 Slovák Dominik 2013
3:42 635 Hinterschuster Tomáš 2008
3:43 686 Cerovský Maxim 2012
3:43 652 Magnová Kamila 2014
3:54 684 Róža Viktor 2012
3:56 642 Stredl Samuel 2011
3:58 634 Botka Boris 2010
4:01 700 Novosedlík Lukáško 2013
4:25 651 Magna Richard 2012
4:34 647 Buzinkay Viktor 2013
4:49 717 Filo Šimon 2014
6:29 681 Molnár Matthias 2008
Dievčatá B kategória
čas Štartové číslo Meno a priezvisko Rok narodenia
2:31 703 Pašutová Dominika 2004
2:34 715 Pavlíková Liana 2007
2:36 713 Prokešová Barbora 2006
2:38