NN URBAN CITY RACE

Mesto býva plné nástrah a prekážok. Môžeš ich obísť, alebo ich jednoducho zdolať. Využi možnosť prebehnúť sa po kapote auta, cez odstavený autobus, preskoč kontajner alebo odhoď z cesty kvetináče, ktoré ti zavadzajú. Šplhal si už po lešení? Nie? NN UCR ti dáva tú možnosť. Alebo ti vadia billboardy? Preč s nimi! 

Ak ti pri čítaní tohto textu stúpa adrenalín a máš dobrú fyzickú a psychickú kondíciu, prihlás sa na NN URBAN CITY RACE a pokor všetky mestské prvky, ktoré ti bránia k dosiahnutiu svojho cieľa.

Každý kto sa prihlási, dostane skutočne bohatý štartový balíček. Nájdeš si v ňou napríklad krásne funkčné tričko od športového partnera podujatia spoločnosti NIKE alebo aj špeciálne kompresné návleky s potlačou NN UCR. Ďalším unikátnym kúskom do tvojej zbierky môže byť krásna medaila.  Jednotlivé prekážkové zóny pre vás pripravili a budú patriť spoločnostiam NN Životná poisťovňa, Auto-Impex a Prvá stavebná sporiteľňa. Ten, kto si NN UCR nenechá ujsť, bude svedkom skutočne jedinečného podujatia plného adrenalínu, sily a tiež sexy vyšportovaných tiel. Ak také nemáš, trénuj s nami každý utorok o 19:00 na Mágio pláži. Tréningy sú bezplatné, skutočne zábavné a samozrejme náročné. 

Viac informácií sa dozvieš na
www.UCR.sk
https://www.facebook.com/UCRsvk/
https://www.instagram.com/ucr_slovakia/