PRICHÁDZA ADRENALÍNOVÁ NOVINKA BRATISLAVA CHYSTÁ 1. ROČNÍK NN UCR

Mesto býva plné nástrah a prekážok. Môžeš ich obísť, alebo ich jednoducho zdolať. Využi možnosť prebehnúť sa po kapote auta, cez odstavený autobus, preskoč kontajner alebo odhoď z cesty

kvetináče, ktoré ti zavadzajú. Šplhal si už po lešení? Nie? UCR ti dáva tú možnosť. Alebo ti vadia billboardy? Preč s nimi! 

Ak ti pri čítaní tohto textu stúpa adrenalín a máš dobrú fyzickú a psychickú kondíciu, prihlás sa na URBAN CITY RACE a pokor všetky mestské prvky, ktoré ti bránia k dosiahnutiu svojho cieľa. Už 10. júna ťa v Bratislave pri River Parku čakajú na 7 kilometrovej trati 4 náročné silovo-prekážkové zóny s prvkami mestských nástrah. Po prvýkrát sa v Bratislave pobeží cez lávku medzi nábrežím Dunaja a „Manderlákom“. Práve tu by mala byť vytvorená špeciálna zóna hluku pre fanúšikov, ktorú pre vás pripraví Noizz.sk. 

Každý kto sa prihlási, dostane skutočne bohatý štartový balíček. Nájdeš si v ňou napríklad krásne funkčné tričko od športového partnera podujatia spoločnosti NIKE alebo aj špeciálne kompresné návleky s potlačou NN UCR. Ďalším unikátnym kúskom do tvojej zbierky môže byť krásna medaila.  Jednotlivé prekážkové zóny pre vás pripravili a budú patriť spoločnostiam NN Životná poisťovňa, Auto-Impex a Prvá stavebná sporiteľňa. Ten, kto si UCR nenechá ujsť, bude svedkom skutočne jedinečného podujatie plného adrenalínu, sily a tiež sexy vyšportovaných tiel. Ak také nemáš, trénuj s nami každý utorok a štvrtok. Stretávame sa pred River Parkom a spoločne sa pripravujeme na toto podujatie. Tréningy sú bezplatné, skutočne zábavné a samozrejme náročné. 

Viac informácií sa dozvieš na stránke www.UCR.sk alebo na Facebook/UCRsvk

Registrácia prebieha na www.predpredaj.sk